Daune totale: FC Voluntari - Gloria Buzău 5-1 ! (LIVE TEXT)

Mihai Baltag alte articole de Mihai Baltag
3 voturi 4349 vizualizari 1 comentariu mihai.baltag@sansabuzoiana.ro
LIVE TEXT [13:01] 22 NOV 2014 ›

Minutul 90 + 1: Stoicescu este eliminat pentru un fault în postura de ultim apărător, la Adrian Bălan.

În poarta Gloriei intră Burlacu, care reuşeşte să apere penalti-ul executat de acelaşi Adrian Bălan.

Scor final FC Voluntari-Gloria Buzău: 5-1

LIVE TEXT [12:48] 22 NOV 2014 ›

Minutul 82: 5-1

S. Rădoi înscrie cu un şut de la 16 metri.

LIVE TEXT [12:47] 22 NOV 2014 › Minutul 79: schimbare la FC Voluntari - iese George Călinţaru, intră Elvis Stan.

LIVE TEXT [12:46] 22 NOV 2014 › Min 78: o nouă ocazie pentru Gloria, Burlacu şutează de la 8 metri dar Hînţescu respinge.

LIVE TEXT [12:41] 22 NOV 2014 ›

Minutul 75: ocazie mare pentru Gloria.

Pantelie e singur la 15 metri, încearcă o "scăriţă", dar mingea trece foarte puţin pe lângă poartă.

LIVE TEXT [12:36] 22 NOV 2014 › Minutul 70: schimbare la Gloria - iese Cătălin Vlaicu şi intră Al. Ioniţă.

LIVE TEXT [12:35] 22 NOV 2014 ›

Minutul 68: Stoicescu intervine salvator în două faze, la şutul lui Călinţaru, de la 12 metri,  şi apoi la reluarea cu capul a lui Voduţ, din 6 metri.

LIVE TEXT [12:33] 22 NOV 2014 › Minutul 66: Călinţaru şutează de la 25 de metri şi Stoicescu scoate în corner de sub transversală

LIVE TEXT [12:27] 22 NOV 2014 › Minutul 60: schimbare la FC Voluntari - iese Tibi Bălan şi intră Adrian Bălan.

LIVE TEXT [12:26] 22 NOV 2014 ›

Minutul 59: 4-1

Călinţaru înscrie cu o lovitură de cap de la 4 metri.

LIVE TEXT [12:20] 22 NOV 2014 › Minutul 55: Amet are o intervenţie decisivă, scoţând de pe linia porţii şutul lui Voduţ de la 10 metri.

LIVE TEXT [12:18] 22 NOV 2014 ›

Minutul 53: schimbare la FC Voluntari.

Iese Sergiu Moga şi intră Gabriel Deac.

LIVE TEXT [12:16] 22 NOV 2014 › Minutul 49: Cartonaş galben Vlaicu.

LIVE TEXT [12:16] 22 NOV 2014 ›

Minutul 48: 3-1

Pantelie reia în plasă, după ce Hînţescu i-a respins execuţia din penalti, acordat după un fault în careu comis de Todoran asupra lui N. Popescu

LIVE TEXT [12:11] 22 NOV 2014 ›

A început repriza a doua.

Schimbare la Gloria: iese Marius Tigoianu şi intră Dorin Burlacu.

LIVE TEXT [11:52] 22 NOV 2014 ›

Final de primă repriză:

FC Voluntari - Gloria Buzău  3-0

LIVE TEXT [11:49] 22 NOV 2014 › Minutul 42: Cl. Dumitrescu trimite de la 8 metri în bară, singur cu Hînţescu

LIVE TEXT [11:48] 22 NOV 2014 › Minutul 40: 3-0, Voduţ transformă un penalti acordat după un fault în careu comis de Amet asupra lui Călinţaru

LIVE TEXT [11:42] 22 NOV 2014 ›

Minutul 35: 2-0, C. Roşu înscrie cu un şut de la 14 metri, jos, la colţul din dreapta.

LIVE TEXT [11:39] 22 NOV 2014 › Minutul 31: Călinţaru trimite cu efect din marginea careului iar Stoicescu scoate de sub transversală, în corner.

LIVE TEXT [11:33] 22 NOV 2014 › Minutul 26: Voduţ trimite în bară, cu o lovitură de cap de la 8 metri.

LIVE TEXT [11:28] 22 NOV 2014 › Minutul 21: Voduţ şutează din marginea careului şi Stoicescu respinge.

LIVE TEXT [11:26] 22 NOV 2014 › Minutul 19: Bobe şutează de la 20 de metri pe lângă poartă.

LIVE TEXT [11:22] 22 NOV 2014 › Minutul 14: schimbare la GLORIA: iese Adrian Răduca, accidentat, şi intră Cristi Pantelie.

LIVE TEXT [11:11] 22 NOV 2014 › Minutul 3, 1-0. T. Bălan deschide scorul cu un şut de la 8 metri.

LIVE TEXT [11:06] 22 NOV 2014 › A început partida.